JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Sacensības kalendārs
Skūteri
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Sacensības kalendārs
Zelta mopēds
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Open Racing
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
4 K.Jakimovs
47
42
47
47
183
46 D.Straume
40
42
47
47
176
8 E.Friliņš
32
36
38
40
146
85 D.Macuks
47
50
20
117
11 N.Rozitis
36
36
11 R.Cakuls
32
32
87 V.Jakimovičs
15
15
2. posms 333 sporta kompleksā 17.jūnijā!!!! [2017-06-01 12:57:47]

Sacensības organizē streetfighters.lv

pieteikšanās sacensībām ir šeit!

http://streetfighters.lv/events

Lūgums sportistiem sacensību reģistrāciju neatliekam uz pēdējo brīdi!

Dienas kārtība SSC 2. posmam.

Reģistrēšanās sākas 8:15

Disciplīna No Līdz

Zelta Mopēds Juniori & Rūķīši – kvalifikācija 09:00 09:15

Zelta mopēds 1A 45 Standart, 2A 50 Standart – kvalifikācija 09:15 09:30

Zelta Mopēds 50 Sport – kvalifikācija 09:30 09:45

Skūteri 50 Standart – kvalifikācija 09:45 10:00

Skūteri 70 Sport, Open Racing – kvalifikācija 10:00 10:15

Retro moto – kvalifikācija 10:15 10:30

Zelta Mopēds Juniori & Rūķīši – 1.brauciens 10:30 10:45

Zelta mopēds 1A 45 Standart, 2A 50 Standart – 1.brauciens 10:45 11:05

Zelta Mopēds 50 Sport – 1.brauciens 11:05 11:25

Skūteri 50 Standart – 1.brauciens 11:25 11:45

Skūteri 70 Sport, Open Racing – 1.brauciens 11:45 12:05

Retro moto – 1.brauciens 12:05 12:25

Super Sprort Street – kvalifikācija 12:25 12:50

Super Sport – kvalifikācija 12:50 13:15

Dāmas & Čoperi 13:15 13:35

Super Sprort Street – 1.brauciens 13:35 13:55

Super Sport – 1.brauciens 13:55 14:15

Izklaides Brauciens 14:15 14:35

Super Sprort Street – 2. brauciens 14:50 15:10

Super Sport – 2.brauciens 15:10 15:30

Zelta Mopēds Juniori & Rūķīši – 2. brauciens 15:30 15:45

Zelta mopēds 1A 45 Standart, 2A 50 Standart – 2. brauciens 15:45 16:05

Zelta Mopēds 50 Sport – 2. brauciens 16:05 16:25

Skūteri 50 Standart – 2. brauciens 16:25 16:45

Skūteri 70 Sport, Open Racing – 2. brauciens 16:45 17:05

Retro – 2. brauciens 17:05 17:25

Visu klašu apbalvošana 17:40






50 Standart
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
5 M.Streļcovs
50
47
50
50
197
26 D.Straume
44
47
44
44
179
2 E.Brigzne
36
40
36
38
150
8 A.Ivanovs
40
30
32
32
134
87 I.Ivanovs
16
36
40
38
130
10 M.Kalmikovs
29
14
26
26
95
47 M.Tolstovs
32
30
30
92
1 E.Driksna
31
28
28
87