JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Sacensības kalendārs
Skūteri
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Sacensības kalendārs
Zelta mopēds
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Open Racing
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
40
42
47
47
50
44
270
4 K.Jakimovs
47
42
47
47
44
40
267
8 E.Friliņš
32
36
38
40
40
36
222
85 D.Macuks
47
50
20
117
63 E.Sproģis
50
50
11 N.Rozitis
36
36
11 R.Cakuls
32
32
87 V.Jakimovičs
15
15
Atvērta reģistrācija 1.05 sacensībām un dienaskārtība [2018-04-16 15:42:58]

2018. gada 1. maijs

Bikernieku kartingu trase + elkonis

Mazmotošoseja 2018 1. posms

Reģistrācija internetā:http://www.mazmoto.lv/i-want-race/

Dalības maksas sportistiem:

ZM rūķi/juniori - bezmaksas

ZM 1a/2a/50sport - 15€

Skūteri - 15€

Visi motocikli - 20€

Dienas kārtība / Timetable

08:30

09:50

Reģistrācija & tehniskā kontrole /

Registration & technical control

Apļi /

Laps

10:00

10:15

ZM Rūķīši + Juniori

Training

10:15

10:30

ZM 1A + 2A

Training

10:30

10:45

ZM 50 Sport

Training

10:45

11:00

SCOOTERS 50 Standart

Training

11:00

11:15

SCOOTERS Open Racing

Training

11:15

11:30

MazMoto 350 + 500 + Classic

Training

11:30

11:45

MazMoto OpenStreet + OpenSport

Training

11:50

12:10

Dalībnieku sapulce / Racers meeting

12:15

12:25

Retromotociklu parāde

2

12:30

12:45

ZM Rūķīši + Juniori

1st race

7

12:55

13:15

ZM 1A (ST45) + 2A (ST50)

1st race

10

13:25

13:45

ZM 50 Sport

1st race

10

13:55

14:15

SCOOTERS 50 Standart

1st race

10

14:25

14:45

SCOOTERS Open Racing

1st race

1+10

14:55

15:15

MazMoto 350 + 500 + Classic

1st race

1+10

15:25

15:45

MazMoto OpenStreet + OpenSport

1st race

1+10

15:55

16:10

ZM Rūķīši + Juniori

2nd race

7

16:20

16:40

ZM 1A (ST45) + 2A (ST50)

2nd race

10

16:50

17:10

ZM 50 Sport

2nd race

10

17:20

17:40

SCOOTERS 50 Standart

2nd race

10

17:50

18:10

SCOOTERS Open Racing

2nd race

1+10

18:20

18:40

MazMoto 350 + 500 + Classic

2nd race

1+10

18:50

19:10

MazMoto OpenStreet + OpenSport

2nd race

1+10

19:30

Apbalvošana / Awards

Organizators patur tiesības izmainīt braucienu secību un apļu skaitu /

The organizer reserves the right to change the number of laps and the race order.

Uzmanību!

Aizliegts novietot jebkādu sporta tehniku uz seguma, kas nav noklāts ar paklāju, PVC

materiālu vai citu segumu, kas aizsargā segumu no naftas vai jebkādiem ķīmiskiem produktiem.

Attention!

Do not place any sports technics to the surface, which is not covered with carpet, PVC material or other cover that protects the surface of any oil or chemical products.

50 Standart
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
5 M.Streļcovs
50
47
50
50
44
44
285
26 D.Straume
44
47
44
44
50
43
272
8 A.Ivanovs
40
30
32
32
36
45
215
2 E.Brigzne
36
40
36
38
30
32
212
87 I.Ivanovs
16
36
40
38
40
38
208
47 M.Tolstovs
32
30
30
28
26
146
10 M.Kalmikovs
29
14
26
26
22
28
145
1 E.Driksna
31
28
28
23
24
134
3 N.Kalniņš
27
28
55
18 N.Grigutis
21
24
45
12 M.Driksna
18
20
38
88 A.Parik
31
31