JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Sacensības kalendārs
Skūteri
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Sacensības kalendārs
Zelta mopēds
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Open Racing
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
4 K.Jakimovs
47
42
47
47
183
46 D.Straume
40
42
47
47
176
8 E.Friliņš
32
36
38
40
146
85 D.Macuks
47
50
20
117
11 N.Rozitis
36
36
11 R.Cakuls
32
32
87 V.Jakimovičs
15
15
Svētdien Zelta Mopēds Biķerniekos šķērsos ekvatoru. [2013-06-28 08:38:47]

Ar Zelta Mopēda motošosejas ceturto posmu Biķernieku kartodromā, tiks atklāta mazmoto sezonas otrā puse.

2013.gada Zelta Mopēda motošosejas čempionāts, kas sastāv no sešiem posmiem, šogad ir jau viesojies Biķernieku trasē – 1.maija iespaidīgā sezonas atklāšana, tad posmi s/k 333 un Daugavpilī. Trīs dažādās klasēs, šogad dalību ņēmuši jau 70 sportistu, kas pārstāv gan iesācējus motosportā, gan šīs unikālās nacionālās motokustības aizsācējus, tās dibinātāju Aleksandru Briedi ieskaitot, kas ir biežs viesis arī šodienas pasākumos. Pirms ceturtā posma pārliecinošs sporta klases līderis ir Mārtiņš Hāze, savukārt abu standartklašu (vienātruma 45 un divātruma 50) līderu Jorena Klinstona un Arņa Tomasa pozīcijas tiek apdraudētas katrā posmā.

Sacensības svētdien sāksies ar treniņbraucieniem Biķernieku kartodromā visās klasēs, bet starts pirmajiem sacīkšu braucieniem tiks dots plkst.12.00.

Iebraukšana BKSB pa 5. vārtiem.

SACENSĪBU DIENASKARTĪBA UN NORISES VIETA.

9.30. – 11.00. reģistrācija&tehniskā kontrole

11.00. – 11.15. vienātruma līdz 45 treniņš

11.20. – 11.35. divātruma līdz 50 treniņš

11.40. – 11.55. sporta treniņš

12.00 vienātruma līdz 45 10 apļi

(12.20) divātruma līdz 50 10 apļi

(12.30) sporta 10 apļi

(12.40) vienātruma līdz 45 10 apļi

(12.50) divātruma līdz 50 10 apļi

(13.00) sporta 10 apļi

13.30 apbalvošana

*Atkarībā no dalībnieku skaita, organizators patur tiesības izmainīt braucienu secību un apļu skaitu.

50 Standart
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
5 M.Streļcovs
50
47
50
50
197
26 D.Straume
44
47
44
44
179
2 E.Brigzne
36
40
36
38
150
8 A.Ivanovs
40
30
32
32
134
87 I.Ivanovs
16
36
40
38
130
10 M.Kalmikovs
29
14
26
26
95
47 M.Tolstovs
32
30
30
92
1 E.Driksna
31
28
28
87