JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Sacensības kalendārs
Skūteri
04.05
Rīga
BKSB
17.06
Ropaži
sk 333
01.07
Rīga
BKSB
08.07
Smiltene
"Teperis"
09.07
Smiltene
"Teperis"
29.07
Ropaži
sk 333
20.08
Madona
Madona
02.09
Ropaži
sk 333
Sacensības kalendārs
Zelta mopēds
04.05
Rīga
BKSB
17.06
Ropaži
sk 333
01.07
Rīga
BKSB
08.07
Smiltene
"Teperis"
09.07
Smiltene
"Teperis"
29.07
Ropaži
sk 333
20.08
Madona
Madona
02.09
Ropaži
sk 333
Open Racing
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
85 D.Macuks
20
20
20
23.5
22
25
130.5
11 E.Štims
22
23.5
22
23.5
25
116
1 T.Dreimanis
23.5
25
48.5
63 E.Sproģis
25
25
22 A.Krištabans
22
22
42 R.Cakuls
20
20
19 R.Hauks
20
20
70 Sport
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
22
44
47
50
50
23.5
236.5
3 K.Jakimovs
20
34
47
38
34
23.5
196.5
22 R.Vezis-Veiss
25
36
38
36
34
169
87 A.Bulatovs
38
32
36
40
18
164
57 D.Blums
38
42
44
20
144
24 R.Hauks
29
30
59
99 M.Nemunis
50
50
64 R.Cakuls
15
15
30
Svētdien Zelta Mopēds Biķerniekos šķērsos ekvatoru. [2013-06-28 08:38:47]

Ar Zelta Mopēda motošosejas ceturto posmu Biķernieku kartodromā, tiks atklāta mazmoto sezonas otrā puse.

2013.gada Zelta Mopēda motošosejas čempionāts, kas sastāv no sešiem posmiem, šogad ir jau viesojies Biķernieku trasē – 1.maija iespaidīgā sezonas atklāšana, tad posmi s/k 333 un Daugavpilī. Trīs dažādās klasēs, šogad dalību ņēmuši jau 70 sportistu, kas pārstāv gan iesācējus motosportā, gan šīs unikālās nacionālās motokustības aizsācējus, tās dibinātāju Aleksandru Briedi ieskaitot, kas ir biežs viesis arī šodienas pasākumos. Pirms ceturtā posma pārliecinošs sporta klases līderis ir Mārtiņš Hāze, savukārt abu standartklašu (vienātruma 45 un divātruma 50) līderu Jorena Klinstona un Arņa Tomasa pozīcijas tiek apdraudētas katrā posmā.

Sacensības svētdien sāksies ar treniņbraucieniem Biķernieku kartodromā visās klasēs, bet starts pirmajiem sacīkšu braucieniem tiks dots plkst.12.00.

Iebraukšana BKSB pa 5. vārtiem.

SACENSĪBU DIENASKARTĪBA UN NORISES VIETA.

9.30. – 11.00. reģistrācija&tehniskā kontrole

11.00. – 11.15. vienātruma līdz 45 treniņš

11.20. – 11.35. divātruma līdz 50 treniņš

11.40. – 11.55. sporta treniņš

12.00 vienātruma līdz 45 10 apļi

(12.20) divātruma līdz 50 10 apļi

(12.30) sporta 10 apļi

(12.40) vienātruma līdz 45 10 apļi

(12.50) divātruma līdz 50 10 apļi

(13.00) sporta 10 apļi

13.30 apbalvošana

*Atkarībā no dalībnieku skaita, organizators patur tiesības izmainīt braucienu secību un apļu skaitu.

50 Standart
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
44
42
44
44
50
50
274
88 M.Laanela
50
50
50
50
22
44
266
8 A.Aļabjevs
30
42
38
38
38
36
222
57 D.Blums
38
18
38
38
42
40
214
2 E.Štims
36
34
30
32
16
148
22 R.Vezis-Veiss
27
15
32
30
33
137
24 R.Hauks
27
26
30
83
64 R.Cakuls
14
28
13
55
42 D.Gulbe
24
30
54
7 A.Pavlovs
34
34
22 A.Krištabans
32
32
87 A.Bulatovs
27
27