JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Sacensības kalendārs
Skūteri
04.05
Rīga
BKSB
17.06
Ropaži
sk 333
01.07
Rīga
BKSB
08.07
Smiltene
"Teperis"
09.07
Smiltene
"Teperis"
29.07
Ropaži
sk 333
20.08
Madona
Madona
02.09
Ropaži
sk 333
Sacensības kalendārs
Zelta mopēds
04.05
Rīga
BKSB
17.06
Ropaži
sk 333
01.07
Rīga
BKSB
08.07
Smiltene
"Teperis"
09.07
Smiltene
"Teperis"
29.07
Ropaži
sk 333
20.08
Madona
Madona
02.09
Ropaži
sk 333
Open Racing
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
85 D.Macuks
20
20
20
23.5
22
25
130.5
11 E.Štims
22
23.5
22
23.5
25
116
1 T.Dreimanis
23.5
25
48.5
63 E.Sproģis
25
25
22 A.Krištabans
22
22
42 R.Cakuls
20
20
19 R.Hauks
20
20
70 Sport
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
22
44
47
50
50
23.5
236.5
3 K.Jakimovs
20
34
47
38
34
23.5
196.5
22 R.Vezis-Veiss
25
36
38
36
34
169
87 A.Bulatovs
38
32
36
40
18
164
57 D.Blums
38
42
44
20
144
24 R.Hauks
29
30
59
99 M.Nemunis
50
50
64 R.Cakuls
15
15
30
Latvijas Čempionāts Scooteriem 6. posms [2013-07-22 19:38:21]

Nākamās scooteru gonkas Madonā 27. jūlijs 6 posms Latvijas Čempionātā.

Dienaskārtība

27.jūlijs, 2013.gads

11:00 – 12:00 Dalībnieku Reģistrācija

12:00 – 12:15 SM Amatieri + SM MX Brīvais treniņš

12:15 – 12:30 S1 Brīvais treniņš

12:30 – 12:45 SuperQuad Brīvai treniņš

12:45 – 13:00 Scooters Sport 50 Kvalifikācija

13:00 – 13:15 Scooters Sport 70, Racing 70 Kvalifikācija

13:15 – 13:30 SM Street Kvalifikācija

13:30 – 13:45 SM Amatieri + SM MX Kvalifikācija

13:45 – 14:00 S1 Kvalifikācija

14:00 – 14:15 SuperQuad Kvalifikācija

14:20 Dalībnieku Sanāksme

14:30 – 14:50 Scooters Sport 50 1.brauciens 10 apļi

14:50 – 15:10 Scooters Sport 70, Racing 70 1.brauciens 10 apļi

15:10 – 15:30 SM Street 1.brauciens 10min + 2 apļi

15:30 – 15:55 SM Amatieri + SM MX 1.brauciens 15min + 2 apļi

15:55 – 16:25 S1 1.brauciens 20min + 2 apļi

16:25 – 16:50 SuperQuad 1.brauciens 15min + 2 apļi

16:50 – 17:10 Scooters Sport 50 2.brauciens 10 apļi

17:10 – 17:30 Scooters Sport 70, Racing 70 2.brauciens 10 apļi

17:30 – 17:50 SM Street 2.brauciens 10min + 2 apļi

17:50 – 18:15 SM Amatieri + SM MX 2.brauciens 15min + 2 apļi

18:25 – 18:55 S1 2.brauciens 20min + 2 apļi

18:55 – 19:20 SuperQuad 2.brauciens 15min + 2 apļi

20:00 Uzvarētāju Apbalvošana

Dalības maksa:

- S1, SM Amatieri, SM MX - 21Ls/30eur

- SM Street - 7Ls/10eur

- SuperQuad - 28Ls/40eur

- Scooters Sport 50, Sport 70, Racing 70 - 10Ls/15eur

50 Standart
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
44
42
44
44
50
50
274
88 M.Laanela
50
50
50
50
22
44
266
8 A.Aļabjevs
30
42
38
38
38
36
222
57 D.Blums
38
18
38
38
42
40
214
2 E.Štims
36
34
30
32
16
148
22 R.Vezis-Veiss
27
15
32
30
33
137
24 R.Hauks
27
26
30
83
64 R.Cakuls
14
28
13
55
42 D.Gulbe
24
30
54
7 A.Pavlovs
34
34
22 A.Krištabans
32
32
87 A.Bulatovs
27
27