JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Sacensības kalendārs
Skūteri
04.05
Rīga
BKSB
17.06
Ropaži
sk 333
01.07
Rīga
BKSB
08.07
Smiltene
"Teperis"
09.07
Smiltene
"Teperis"
29.07
Ropaži
sk 333
20.08
Madona
Madona
02.09
Ropaži
sk 333
Sacensības kalendārs
Zelta mopēds
04.05
Rīga
BKSB
17.06
Ropaži
sk 333
01.07
Rīga
BKSB
08.07
Smiltene
"Teperis"
09.07
Smiltene
"Teperis"
29.07
Ropaži
sk 333
20.08
Madona
Madona
02.09
Ropaži
sk 333
Open Racing
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
85 D.Macuks
20
20
20
23.5
22
25
32
25
187.5
11 E.Štims
22
23.5
22
23.5
25
116
1 T.Dreimanis
23.5
25
31
79.5
63 E.Sproģis
25
37.5
62.5
42 R.Cakuls
20
18
10
48
19 R.Hauks
20
25
45
3 A.Gedušs
22
22
22 A.Krištabans
22
22
70 Sport
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
22
44
47
50
50
23.5
22
25
283.5
3 K.Jakimovs
20
34
47
38
34
23.5
25
221.5
87 A.Bulatovs
38
32
36
40
18
20
22
206
22 R.Vezis-Veiss
25
36
38
36
34
169
57 D.Blums
38
42
44
20
144
24 R.Hauks
29
30
20
79
99 M.Nemunis
50
50
64 R.Cakuls
15
15
30
Latvijas Čempionāta 4.posms, Madona, 21.jūnijs [2014-06-12 15:55:29]

Nākamsestdien 21.jūnijā, Madonas kartinga/supermoto trasē tiks aizvadīts Latvijas Supermoto Čempionāta 4.posms. Paralēli supermoto notiks sacensības arī rolleriem, Zelta mopēdam un arī Retro šosejas motocikliem.

Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss

SuperMoto 2014, 4.posms

Madona, Madonas kartinga trase

21.jūnijs, 2014.gads

08:00 – 10:00 Dalībnieku Reģistrācija

09:00 – 09:10 Zelta Mopēds ST45, ST50 Kvalifikācija

09:10 – 09:20 Zelta Mopēds Sport Kvalifikācija

09:20 – 09:35 Retro Sport 350, Racing 350 Kvalifikācija

09:35 – 09:50 Scooters Sport 50 Kvalifikācija

09:50 – 10:05 Scooters Sport 70, Racing 70 Kvalifikācija

10:05 – 10:15 SM Street Brīvais treniņs

10:15 – 10:30 SM Amatieri + SM MX Brīvais treniņš

10:30 – 10:45 S1 Brīvais treniņš

10:45 – 10:55 SuperQuad Brīvais treniņš

10:55 – 11:10 SM Street Kvalifikācija

11:10 – 11:25 SM Amatieri + SM MX Kvalifikācija

11:25 – 11:40 S1 Kvalifikācija

11:40 – 11:55 SuperQuad Kvalifikācija

12:00 Dalībnieku Sanāksme

12:00 – 12:30 Pusdienu pārtraukums

12:30 – 12:50 Zelta Mopēds ST45, ST50 1.brauciens 10 apļi

12:50 – 13:10 Zelta Mopēds Sport 1.brauciens 10 apļi

13:10 – 13:30 Scooters Sport 50 1.brauciens 10 apļi

13:30 – 13:50 Scooters Sport 70, Racing 70 1.brauciens 10 apļi

13:50 – 14:20 Retro Sport 350, Racing 350 Brauciens 20 apļi

14:20 – 14:40 SM Street 1.brauciens 10min + 2 apļi

14:40 – 15:05 SM Amatieri + SM MX 1.brauciens 15min + 2 apļi

15:05 – 15:35 S1 1.brauciens 20min + 2 apļi

15:35 – 16:00 SuperQuad 1.brauciens 15min + 2 apļi

16:00 – 16:30 Pārtraukums

16:30 – 16:50 Zelta Mopēds ST45, ST50 1.brauciens 10 apļi

16:50 – 17:10 Zelta Mopēds Sport 1.brauciens 10 apļi

17:10 – 17:30 Scooters Sport 50 1.brauciens 10 apļi

17:30 – 17:50 Scooters Sport 70, Racing 70 1.brauciens 10 apļi

17:50 – 18:20 SM Street 1.brauciens 10min + 2 apļi

18:20 – 18:55 SM Amatieri + SM MX 1.brauciens 15min + 2 apļi

18:55 – 19:25 S1 1.brauciens 20min + 2 apļi

19:25 – 19:50 SuperQuad 1.brauciens 15min + 2 apļi

20:00 Uzvarētāju Apbalvošana

Dalības maksas: S1, SM Amatieri, SM MX, SuperQuad - 35eur

SM Street – 20eur

Scooters Sport 50, Sport 70, Racing 70 – 15eur

Zelta Mopēds ST45, ST50, Sport - 15eur

Retro Sport 350, Racing 350 – 15eur






50 Standart
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
44
42
44
44
50
50
50
36
360
88 M.Laanela
50
50
50
50
22
44
36
18
320
8 A.Aļabjevs
30
42
38
38
38
36
44
34.5
300.5
57 D.Blums
38
18
38
38
42
40
214
2 E.Štims
36
34
30
32
16
148
22 R.Vezis-Veiss
27
15
32
30
33
137
24 R.Hauks
27
26
30
33
116
64 R.Cakuls
14
28
13
16
71
42 D.Gulbe
24
30
54
2 K.Jakimovs
38
38
7 A.Pavlovs
34
34
22 A.Krištabans
32
32
2 A.Horsts
30
30
87 A.Bulatovs
27
27
3 A.Gedušs
25
25