JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Sacensības kalendārs
Skūteri
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Sacensības kalendārs
Zelta mopēds
01.05
Rīga
BKSB
11.05
Smiltene
"Teperis"
26.05
Jelgava
SK Rullītis
09.06
Ropaži
sk 333
06.07
Smiltene
"Teperis"
07.07
Smiltene
"Teperis"
28.07
Madona
Madona
18.08
Rīga
BKSB
Open Racing
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
46 D.Straume
40
42
47
47
50
44
270
4 K.Jakimovs
47
42
47
47
44
40
267
8 E.Friliņš
32
36
38
40
40
36
222
85 D.Macuks
47
50
20
117
63 E.Sproģis
50
50
11 N.Rozitis
36
36
11 R.Cakuls
32
32
87 V.Jakimovičs
15
15
12.07.2014 Mazmoto šoseja Smiltenē [2014-06-30 16:28:05]

Dalība:

ZM 15 eiro

Scooteri, Retro 20 Eiro

kas nav iepriekš reģistrējies 22 Eiro

Dienaskārtība:

2014. gada 12. jūlijs,

Smiltene, SK TEPERIS kartingu trase

Uz starta pēc kopvērtējuma / Start positions by standings

Dienas kārtība / Timetable

08:00 09:50 Reģistrācija & tehniskā kontrole /Registration & technical control Apļi /Laps

10:00 10:30 ZM 1A + 2A + Sport Training

10:35 11:05 SCOOTERS Sport50 + Sport70 + Racing70 Training

11:10 11:45 RETRO Sport 350 + Racing 350 Training

12:10 12:20 Dalībnieku sapulce / Racers meeting

12:30 12:50 ZM 2A (ST50) 1st race 10

13:00 13:20 ZM 1A (ST45) 1st race 10

13:30 13:50 ZM Sport 1st race 10

14:00 14:20 SCOOTERS Sport 50 1st race 10

14:30 14:50 SCOOTERS Sport 70 1st race 12

15:00 15:25 SCOOTERS Racing 70 1st race 12

15:30 15:50 RETRO Sport 350 + Racing 350 Race 15

16:00 16:20 ZM 2A (ST50) 2nd race 10

16:30 16:50 ZM 1A (ST45) 2nd race 10

17:00 17:20 ZM Sport 2nd race 10

17:30 17:50 SCOOTERS Sport 50 2nd race 10

18:00 18:20 SCOOTERS Sport 70 2nd race 12

18:30 18:50 SCOOTERS Racing 70 2nd race 12

19:00 Apbalvošana / Awards

Organizators patur tiesības izmainīt braucienu secību un apļu skaitu /

The organizer reserves the right to change the number of laps and the race order.






50 Standart
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
kopa
5 M.Streļcovs
50
47
50
50
44
44
285
26 D.Straume
44
47
44
44
50
43
272
8 A.Ivanovs
40
30
32
32
36
45
215
2 E.Brigzne
36
40
36
38
30
32
212
87 I.Ivanovs
16
36
40
38
40
38
208
47 M.Tolstovs
32
30
30
28
26
146
10 M.Kalmikovs
29
14
26
26
22
28
145
1 E.Driksna
31
28
28
23
24
134
3 N.Kalniņš
27
28
55
18 N.Grigutis
21
24
45
12 M.Driksna
18
20
38
88 A.Parik
31
31