JaunumiFotogalerijaVideoDokumentiRegistrācijaRezultātiTrasesVēsture 
Daugavpils svētku noskaņās [2015-06-11 13:57:35]

Mazmoto šosejas 3.posms Daugavpilī notika laikā, kad Daugavpils svinēja savu 740 gadu jubileju. 6. jūnijā labākie Zelta mopēda, skuteru un retro sporta motociklu braucēji pulcējās kartingu trasē "Blāzma".

Šoreiz visvairāk tika pārstāvēti Zelta mopēda dalībnieki. Iepriekšējo posmu rezultāti rāda, ka visās klasēs notiek sīva ciņa par jebkuru vietu kopvērtējumu tabulā.

Šīs sacensības tiek veltītas Daugavpils mopēdu kustības aizsācējam Georgijam Ceļ, kas nesen aizgājis aizsaulē. Sacensību dalībnieki pieminot ar klusuma minūti, godināja kustības aizsācēju un veterānu.

Kā pirmie sacensības kā vienmēr uzsāk Zelta mopēda braucēji. Vienātrumu klasē šoreiz ļoti labus rezultātus uzrāda BBAclub.lv dalībnieks Mārtiņš Egle, atstājot aiz sevis Aleksandru Bulatovu un Ēriku Zeile. Divu ātrumu klasē nenotiek nekādi pārsteigumi. Jau iepriekšējos posmos uzrādot labākus rezultātus, šoreiz ātrākais ir Andris Aļabjevs, atstājot otrajā vietā Elmāru Klintsonu un trešajā vietā Jorenu Klintsonu. Zelta mopēda sporta klasē pirmais Kaspars Brigzne, otrais Gunārs Magaznieks, trešais Arnis Tomass. Ar izbīli un nelielu zeļonkas devu iztiek arī Zelta mopēda dalībnieka Edgara Brigznes kritiens trasē, kas vēlreiz pierāda dažu citu dalībnieku neuzmanību un nemācēšanu manevrēt trasē, izrādot necieņu pret citiem sacensību dalībniekiem.

Skuteru konkurence šogad ir visai nopietna, jo spriežot pēc kopvērtējuma tabulas izteikta līdera nav ne Satndart50 klasē, ne Sport70 klasē. Vienīgā klase kur līderis ir diezgan nepārspējams ir Racing70. Skuteru klašu braucieni lika panervozēt gan tiesnešiem, kad klātesošiem, jo Standart klasē visus nedaudz pabiedēja Ervīns Štims - kritiens vienā no līkumiem, kura rezultātā braucējs bija jāved uz slimnīcu. Bet rezultātā tikai šoks un sasitumi, diemžēl dalība otrajā braucienā vairs nesanāk. Rezultātā Standart50 klasē ļoti labus rezultātus uzrāda Neretas komandas pārstāvji: pirmais Dans Ragels, otrais Kalvis Makaris, bet trešajā vietā paliek vietējās komandas līderis Dmitrijs Macuks. Sport70 klasē atkal starptautisks pjedestāls - pirmais Dmitrijs Macuks, otrais Mindaugas Nemunis, trešais Ants Parik. Ātrākajā skuteru klasē nekādas cerības uz pirmo vietu citiem neatstāj ātrākais braucējs Eduards Sproģis. Otro vietu šoreiz ieņem Ervīns Smuļkevičs un trešajā paliek iepriekšejās sezonas čempions Toms Dreimanis.

Cīņa par kopvērtējuma vietām arī Retro sporta motociklu klasēs ir tikpat sīva cik citās klasēs. Un Daugavpils posmā atkal savu pārspēku nodemonstrē 350 klases līderis Valdis Veinbergs, atstājot aiz sevis Arni Tomasu un Ģirtu Draugu. Attiecīgi 500 klasē pirmais finišē Mārtiņš Hāze, otrais Gatis Pokšāns, trešais Māris Brigzne.

Nākamais 4.posms Mazmoto šosejā notiks 20.jūnijā Rīgā, Biķernieku KSB kartingu trasē.

Reģistrācija sacensībām: http://www.mazmoto.lv/i-want-race/

Papildus svarīga informācija par 5.posmu!

Tas tiek pārcelts no Kandavas uz Jelgavu (Rullītis) tehnisku iemeslu dēļ - trase neatbilst Mazmoto šosejas vajadzībām.