J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija
Par mumsAktivitātesFotogalerijaBibliotēkaAvīzeSkolas dokumentiSkolēniemVecākiemStundu sarakstsE-žurnālsPL

PĒDĒJĀ MĀCĪBU MOBILITĀTE ERASMUS PROJEKTA “INTERAKTĪVAIS UN IEKĻAUJOŠAIS KULTŪRAS MANTOJUMS”

2024-04-25 15:40:02

Divgadīgs Erasmus projekts par iekļaušanu un kultūras mantojumu jau drīzumā noslēgsies. Igaunijā, Raplā, notika projekta partneru pēdējā tikšanās, kuras apakštēma bija daba. Šī tēma caurvijās mobilitātes aktivitātēs, piemēram, apciemojot Mukri purvu, dabas muzeju Tallinā, piedaloties nodarbībā par Igaunijas dabu. Igaunijas kultūras mantojumu projekta dalībnieki varēja iepazīt, pastaigājoties ar gidu pa Tallinas vecpilsētu, iesaistoties nodarbībās par Igaunijas nacionāliem ēdieniem un veidojot Igaunijas nacionālos simbolus. Projekta interaktīvais elements parādījās nodarbībās ar VR brillēm un Makey Makey programmu. Skolēni strādāja pie video izveides “Cik gādīgi mēs esam?”, kurā parādīja, kā ir jārīkojas sarežģītās situācijās ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tādējādi izpētot iekļaušanās tēmu.

lasīt tālāk...

PĒDĒJĀ MĀCĪBU MOBILITĀTE ERASMUS PROJEKTA “INTERAKTĪVAIS UN IEKĻAUJOŠAIS KULTŪRAS MANTOJUMS”

ERASMUS DIENAS MŪSU SKOLĀ

2023-10-16 10:12:19

Sešas dienas - no 9. līdz 14. oktobrim - Erasmus dienu ietvaros tika sumināta Erasmus+ programma Eiropā un ārpus tās. Projektu īstenotājiem bija unikāla iespēja organizēt pasākumu, dalīties savā Erasmus pieredzē vai izplatīt informāciju par saviem projektiem. Šogad visā pasaulē šo dienu ietvaros tika īstenoti 9635 pasākumi, tostarp notika tematiskas diskusijas mūsu skolā. Skolēni, kas piedalījās Erasmus projektos, vadīja klases stundas citiem skolas izglītojamiem un izstāstīja savu pieredzi un ieguvumus no dalības projektā “Interaktīvais un iekļaujošais kultūras mantojums”.

lasīt tālāk...

ERASMUS DIENAS MŪSU SKOLĀ

eTwinning titula piešķiršana un eTwinning dienas svinēšana

2023-05-11 17:04:05
eTwinning titula piešķiršana un eTwinning dienas svinēšana

Tuvojoties eTwinning dienai, ko svin 9.maijā, tika publicēts saraksts ar Eiropas skolām, kurām tika piešķirti eTwinning skolu tituli. Mums ir patiess prieks, ka mūsu skola arī ir eTwinning skolu vidū, tas nozīmē, ka esam līderi tehnoloģiju izmantošanā, sadarbības veidošanā Eiropas līmenī un inovāciju ieviešanā. Mūsu skolai eTwining tituls ir jau piecus gadus, un mūsu skolotājiem un skolēniem ir ievērības cienīgi panākumi eTwinning projektu īstenošanā, tā 4 projekti ir bijuši labākie Latvijā, tāpēc eTwinning skolēniem un skolotājiem eTwinning dienas svinēšana ir īpaši svarīga.

lasīt tālāk...

Erasmus projekta mācību mobilitāte Spānijā

2023-05-11 17:01:24

1.maijā projekta skolēni no 9.b un 11.kl. divu skolotāju pavadībā devās mācību mobilitātē uz Spāniju Erasmus+ projekta “Interaktīvais un iekļaujošais kultūras mantojums” ietvaros, kur pavadīja vienu nedēļu kopā ar skolēniem no četrām pārējām partnervalstīm: Igaunijas, Portugāles, Ungārijas un Spānijas.

Katra mobilitātes diena bija piedzīvojumu pilna, dalībnieki iepazinās ar spāņu kultūru, ēdienu, arhitektūru un vēsturi, bet pirmā lieta, kura satrieca, bija daba! Tā ir pilnīgi unikāla un pavisam citādāka nekā mūsu, jo atrodas Vidusjūras piekrastē.

lasīt tālāk...

PROJEKTA SKOLĒNI GATAVOJAS UZŅEMT STARPTAUTISKO DELEGĀCIJU

2023-04-06 07:56:16

17.-21.aprīlī mūsu skolā, kura koordinē Erasmus partnerību “Interaktīvais un iekļaujošais kultūras mantojums”, viesosies mūsu projekta viesi no četrām valstīm. 32 skolēni un skolotāji atbrauks no Portugāles, Spānijas, Igaunijas un Ungārijas. Mūsu projekta skolēni kopā ar projekta koordinatori gatavo izglītojošo un izzinošo programmu par iekļaušanu un kultūras mantojumu, kas ir mūsu projekta tēmas, iesaistot ekspertus par iekļaušanu no Latvijas Universitātes, ekspertus par kultūras mantojumu no Saules skolas un Marko Rotko muzeja, paraolimpisko spēļu sportistus un mūsu skolas un pilsētas pārstāvjus, lai dalītos pieredzē un izglītot jauniešus par iekļaujošo kultūras mantojumu. Pasūtītās reprezentācijas preces tiks uzdāvinātas projekta dalībniekiem, lai veicinātu Erasmus projektu atpazīstamību.

Informāciju sagatavoja

Projekta koordinatore

Anna Beļska

PROJEKTA SKOLĒNI GATAVOJAS UZŅEMT STARPTAUTISKO DELEGĀCIJU

JAUNS ERASMUS PROJEKTS MŪSU SKOLĀ

2022-10-17 10:08:02

No šī gada 1.septembra sākām jaunā Erasmus projekta “Interaktīvais un iekļaujošais kultūras mantojums” (“Interactive and inclusive cultural heritage”) īstenošanu. Mūsu skola koordinē visu partnerību, kurā ir 5 valstis: Latvija, Spānija, Portugāle, Igaunija un Ungārija. Partnerības kopējais finansējums ir 250 000 EUR.

lasīt tālāk...

JAUNS ERASMUS PROJEKTS MŪSU SKOLĀ

ERASMUS DIENAS MŪSU SKOLĀ

2022-10-17 10:06:07

Trīs dienas - no 13. līdz 15. oktobrim - Erasmus dienu ietvaros tika sumināta Erasmus+ programma Eiropā un ārpus tās. Projektu īstenotājiem bija unikāla iespēja organizēt pasākumu, dalīties savā Erasmus pieredzē vai izplatīt informāciju par savu projektu. Šogad visā pasaulē šo dienu ietvaros tika īstenoti 6286 pasākumi, tostarp notika tematiskas diskusijas ar projekta skolēniem mūsu skolā.

lasīt tālāk...

ERASMUS DIENAS MŪSU SKOLĀ

MŪSU SKOLAI IR LABĀKAIS STARPTAUTISKAIS ETWINNING PROJEKTS LATVIJĀ

2022-10-11 14:33:01

Šogad konkurss „Nacionālā eTwinning balva 2022” aizritēja ar lielāku intrigu, jo finālam tika izvirzīti 5 starptautiski projekti un 2 nacionāli projekti, kurus vērtēšanas žūrija izvēlējās no 24 pieteiktajiem.

Izvirzītās skolu komandas savus eTwinning sadarbības projektus prezentēja 8.oktobrī eTwinning konferencē Rīgā, ko translēja arī tiešsaistē. Finālā uzvarēja mūsu skolas projekts “Origami ceļojums apkārt pasaulei”, ko 5.a klases skolēni kopā ar angļu valodas skolotāju Annu Beļsku īstenoja sadarbībā ar Grieķiju, Itāliju un Zviedriju pagājušajā mācību gadā. Skolotājai tika piešķirts eTwinning apbalvojums – apmaksāta dalība individuālās profesionālās pilnveides mācībās ārzemēs, bet skolēniem - dāvanu karte jaunuzceltā Ventspils zinātnes centra VIZIUM apmeklējumam.

lasīt tālāk...

MŪSU SKOLAI IR LABĀKAIS STARPTAUTISKAIS ETWINNING PROJEKTS LATVIJĀ

3.A KLASES SKOLĒNI STRAPTAUTISKAJĀ ETWINNING PROJEKTĀ MĀCĪJA CITPLANĒTIEŠIEM PAR MEITEŅU UN ZĒNU VAĻASPRIEKIEM UN PROFESIJĀM

2021-06-03 08:42:51

3.a klases skolēni šajā mācību gadā kopā ar vēl divām partnerskolām no Itālijas un Zviedrijas piedalījās starptautiskajā eTwinning projektā “Dzimumu izaicinājums”. Projekta mērķis bija apzināties diskriminējošu uzvedību un attieksmi, kas izriet no sociāliem uzskatiem, kā arī, nodrošinot reflektējošu praksi un izzinošu mācību vidi, samazināt dzimumu stereotipu ietekmi.

lasīt tālāk...